Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Egypt »

Svatba v Egyptě

Zamilované páry zvažující svatbu často zatouží si svůj výjimečný den ozvláštnit tak, aby na něj nikdy nezapomněli. Možností, jak to udělat, je i říct si své ano v nějaké exotické zemi. Bohužel, Egypt pro něco takového není vhodný, ačkoliv by svou atmosférou byl pro tento životní krok zcela jistě příjemný.

Je to způsobeno naprostou nepřipraveností státního aparátu, kdy svatby mají problém uzavřít i samotní Egypťané (jsou příliš drahé, a proto se zde mladí raději uchylují ke smluvnímu orfi manželství, které jim pak umožňuje alespoň spolu žít). Cizinci jsou zde nuceni manželství uzavírat na Ministerstvu spravedlnosti v Káhiře, jehož budova nevypadá příliš vábně zvenku ani zevnitř, takže žádnou romantiku rozhodně očekávat nemůžete. Vyhotovení oddacího listu navíc trvá 14 dní, takže sňatek raději uzavřete někde jinde.

Co se ale týče líbánek, je situace zcela odlišná. Pro ty je naopak Egypt skvělou volbou a to, ať už je chcete prožít v krásném hotelovém pokoji s obsluhou a výhledem na moře či chcete zažít něco dobrodružného na Safari – objednáte-li si líbánkový pobytový balíček, budou Egypťané připraveni splnit téměř cokoliv, co si budete přát. Můžete si zde dokonce svou svatbu prožít podruhé v královském stylu: v kostýmech faraona a jeho královny si vyzkoušíte svatební rituál z dob dávno minulých.


 

Turistický průvodce Egyptem!

Aktuální nabídka zájezdů a last-minute do Egypta 

 
Tagy: , , ,Přidej komentář k článku
CZIN.eu
TOPlist