Last Minute Exotika

Vyhledej si dovolenou

Horký TIP

Vyber si

Turistický průvodce

Rubriky

Počasí

Vyhledávač letenek

Last minute nabídka

Facebook

Egypt »

Wellness v Egyptě

Zábavu a zároveň uvolnění můžete najít v řadě různých terapií, které jsou v Egyptě nabízeny. Nejde při nich zdaleka jen o klima, které zde panuje, ačkoliv to doporučovali k ozdravě těla i ducha již staří Řekové se Sokratem v čele. Egypťané mají v oblasti holistické medicíny velké zkušenosti a funguje zde mnoho léčebných center.

Máte-li problémy s klouby, pak by se pro vás velmi příjemnou mohla stát tzv. písečná koupel, kterou si v okolí Asuánu zvykli léčit třeba revmatismus či revmatickou artritidu. V blízkosti Káhiry (v Old Helwan) a na Sinaji (Oyoun Mossa) naopak místo písku používají vodu, protože zde vyvěrají na povrch minerální sírové prameny, které kromě nemocí kloubů pomáhají řešit také nervové, kožní, oběhové a dýchací problémy. A obě metody kombinují na pobřeží Rudého moře v okolí resortu Marsa Alam, který je známý pro skvělé výsledky s léčením lupénky.


 

Turistický průvodce Egyptem!

Aktuální nabídka zájezdů a last-minute do Egypta 

 
Tagy: , , ,Zatím 1 komentář k článku “Wellness v Egyptě”

  1. V Egyptě mi jeden šikovný masér v hotelu odblokoval krční páteř tak, že jsem zase konečně mohla existovat. Předtím jsem se s tím trápila tak půl roku a nikdo mi s tím nepomohl. Musím zaklepat, problémy zmizely.


Přidej komentář k článku
CZIN.eu
TOPlist